Буріння свердловин в Києві та Київській області

Буріння свердловин. Як? Вартість?

На питання:
— Мені потрібна свердловина для води, що Ви можете запропонувати? І яка буде її вартість?
— однозначно відповісти неможливо! Для більш точної відповіді необхідно вказати:

1. Місце розташування (адреса), бажано координати.

— Навіщо? Глибина свердловини на конкретний водоносний горизонт багато в чому залежить від географічного місця. Якщо в с. Старі Петрівці водоносний комплекс бучацько-канівських відкладень буде перебувати на глибині 110 м, то в Ірпіні він же буде на 50м, а в Бучі – на 75м. І якщо полтавський водонос на правому березі Дніпра знаходиться в інтервалі 25-50м, то на лівому березі його НЕМАЄ! Також грає велику роль для визначення очікуваної глибини свердловини її абсолютна відмітка, тобто висота над рівнем моря. У Києві та області водоносні горизонти залягають практично горизонтально і глибина свердловини залежить від того, низина це чи гірка, тому і потрібні координати майбутньої свердловини.

Визначити координати і висоту над рівнем моря (на карті)..

Інформацію про водоносні горизонти Києва і Київської області, а також про очікувану глибину свердловини можна отримати тут: Водоносні горизонти.

Очікуваний дебіт свердловини. Або для чого свердловина?

Навіщо? Дебіт свердловини — це необхідний обсяг води для комфортного проживання. Води повинно вистачати для всього з нормальним тиском і надовго, і на багато років.

Вкажіть кількість точок споживання води в таблиці, і ви дізнаєтеся необхідний дебіт свердловини:

АЛЕ! Обов'язково необхідно розуміти, що є водоспоживання і, відповідно, водовідведення. Якщо свердловина з дебітом 5 м3/год працюватиме безперервно 10 годин, то це 50 м3/год. (50 тон !!!).Її необхідно кудись подіти (відвести). Дренажна каналізація природно не впорається, а за міську треба платити.

На підставі очікуваного дебіту складається конструкція свердловини, з урахуванням потужності водоносного горизонту і його водовіддачі. Більш детально про конструкції свердловин і буріння.

І не завжди з одного й того ж горизонту різних районів можна отримати однаковий дебіт, а в деяких регіонах взагалі нічого не отримати. Однакових свердловин практично не буває - вони всі різні, навіть якщо й розташовані неподалік.

І тому ВАЖЛИВО !!! Для отримання консультації звертайтеся за телефонами:
(098) 436-42-43, (095) 601-89-15

Для чего скважина? Для дачи?  Для коттеджа? т.е. бытовая. Или для группы домов или городка? т.е. общественная. Или промышленная? т.е. с высоким дебитом и где вода выступает сырьем для производства.

Також ВАЖЛИВО!!! - хто власник свердловини - фізична або юридична особа. Від цього залежить, чи потрібні дозвільні документи на свердловину.

Для фізосіб зняті всі обмеження на глибину свердловини і дозволи. Ви не маєте права добувати воду в кількості більш ніж 300м3 на добу і продавати воду. Для себе рідного користуйтеся на здоров'я !!! І нічого нікому платити не треба !!! Тільки наявність паспорта свердловини обов'язкова. Що таке паспорт свердловини.

Для юридичних осіб все по-іншому. Це наявність проекту, узгодження, дозволи на спецводокористування.

Підприємці-власники артезіанських свердловин повинні встановити лічильники використаної води з 1 січня 2013 року.

3. Яка вартість свердловини?

Спробуйте Калькулятор розрахунку вартості свердловини. Тут Ви дізнаєтеся вартість бурових робіт і облаштування свердловини.

Детально про буріння свердловин:

Наше здоров'я прямо залежить від води, яку ми споживаємо. А вона в різних районах відрізняється своїми смаковими якостями, запахом, прозорістю. Водоочисні споруди усувають забруднення води тільки частково. Крім цього стан навколишнього середовища змушує людей задуматися про різні варіанти водоочищення в містах або пристрої водозабірних свердловин в будинках котеджних селищ і сільській місцевості. Забезпечення водопостачання шляхом буріння свердловин в таких місцях - єдина альтернатива централізованому. При цьому споживачі отримують воду незрівнянно кращої якості.

Компанія ВК Сервіс плюс професійно займається бурінням свердловин на воду в Києві та Київській області. У штаті компанії - фахівці з досвідом роботи на бурових установках понад 20 років.

Водозабірні свердловини являють собою гірничі виробітки невеликого діаметра, але мають велику глибину (до декількох сотень метрів) в залежності від свого місцезнаходження в Київській області.

Основні етапи виконання свердловини на воду

Вибір конструкції свердловини на воду

Для обґрунтування конструкції свердловини необхідні дані: 

 • точне місце для буріння свердловини, абсолютна висота гирла свердловини;
 • дані об'єкта, для водопостачання якого буде використовуватися свердловина, дані про водоспоживання (добове, погодинне та щосекундне);
 • фізико-географічні умови місцевості (кліматичні дані, дані про рельєф, рослинності);
 • гідрологічний режим відкритих водойм, які пов'язані з підземними водами;
 • геологічна будова місцевості;
 • умови залягання водоносного пласта, розміри пласта (план і розріз);
 • склад, водопроникність, характер контактів з оточуючими породами і властивості останніх в ролі фільтрів, джерела живлення пласта, водовіддача і п'єзопровідність пласта, глибина залягання водоносного пласта і форма п'єзометричної поверхні, та інші дані, необхідні для точного розрахунку водозабору;
 • якість підземних вод (фізичні властивості, хімічний склад, показники бактеріального і хімічного забруднення) конкретного водоносного горизонту і оточуючих його горизонтів, а також відкритих водойм.

Буріння поодиноких або груп свердловин

Водозабори підземних вод бувають групові та поодинокі, тобто для видобутку води бурять групи свердловин або поодинокі свердловини. Групові свердловини бурять на такій відстані один від одного, щоб вони могли взаємодіяти одночасно. Поодинокі підземні водозабори можуть бути як поодинокими свердловинами, так і групами свердловин, розташованих на такій відстані один від одного, що це не дає їм можливості працювати взаємопов'язано. Тому вони працюють в різний час, незалежно один від одного.

Попередні роботи, розвідувальне буріння

Перед початком буріння свердловин, необхідно провести розвідувальне буріння. Особливо це потрібно зробити на ділянках великих водозаборів або в незвіданих районах. У районах, де вже ведеться водозабір і виникла необхідність ввести в експлуатацію додаткові свердловини, не обов'язково проводити дослідні роботи. Проводиться буріння свердловин без попередньої розвідки, їх обладнують водопідйомниками, і вони стають джерелами постійного водопостачання.

У приватних будинках на території Києва та Київської області бурять одиночні свердловини. Природно, в таких випадках не проводиться попереднє буріння, тому що це пов'язано з додатковими матеріальними витратами. Такі свердловини бурять до водоносних шарів. І вода в них набагато чистіше води, ніж зі звичайних колодязів, де йде забір з поверхневих вод, сильно забруднених каналізаційними стоками, нафтопродуктами, мінеральними добривами з полів та ін. добавками. Можна навіть не згадувати воду з відкритих джерел (річок, озер), де рівень небезпечних для організму людини мікроорганізмів перевищує всі, навіть недопустимі, норми. Тому все більше людей віддають перевагу воді з глибинних шарів землі. Для цього краще звернутися до фахівців. Перш за все, запросити гідрогеолога, який порекомендує найбільш підходяще місце для буріння свердловини. При цьому буде враховано обсяг води, який потрібний замовнику, виходячи з чого, необхідно вибрати тип свердловини, який залежить від передбачуваної глибини.

Типи буріння свердловин на воду

Широко поширені два типи буріння свердловин:

 1. Свердловини, пробурені до водоносних ненапорних піщаних грунтів. Такі свердловини бурять неглибоко, тому що глибина залягання водоносних грунтів всього до 20 метрів. Робота не об'ємна, її можна виконати лише за 1 день, і коштує вона недорого. Але до недоліків цього типу можна віднести відносно невелику продуктивність (0,5-1,0 куб. м на годину), високу швидкість заливання, через що такі свердловини не експлуатуються довго. І основний недолік - це ризик того, що забруднення з поверхні землі, нехай в невеликих кількостях, досягають до піщаних ґрунтів. Особливо це стосується промислово розвинених районів Києва і Київської області. Крім цього водоносні піски є не скрізь, тому не завжди є можливість використовувати цей тип буріння.
 2. Свердловини, пробурені до водоносних напірних горизонтів, слугують набагато довше, відрізняються кращим хімічним складом води, високою продуктивністю. Звичайно їх якість залежить від особливостей того чи іншого району, але все одно вода в них надійно захищена від поверхневого забруднення.

Заключні роботи після буріння

Після закінчення робіт, пов'язаних з бурінням, необхідно встановити обсадні свердловинні колони. Останнім часом, у зв'язку з подорожчанням сталевих труб, для цих цілей стали використовувати поліпропіленові труби. Це виявилося не тільки економніше, але і набагато надійніше і гігієнічніше. Діаметр колони зазвичай підбирається з урахуванням розрахункових витрат води і відповідно необхідного для цього насоса. Необхідно звернути увагу, щоб у водоприймальну частину свердловини не проникала глина або пісок з навколишнього ґрунту або скельних порід. Сама конструкція повинна бути зручною в експлуатації, з передбаченою можливістю проведення ремонтних робіт в разі потреби.

Після закінчення бурових робіт (свердловина пробурена і прокачана) видається паспорт свердловини, де вказуються її технічні характеристики:

 • Конструкція свердловини;
 • Статичний і динамічний рівень води в свердловині;
 • Дебіт свердловини.

Ціни на буріння свердловин на воду

Ціна буріння свердловини - це комплексна величина, яка залежить від численних параметрів: глибини буріння, діаметра обсадних труб і конструкції свердловини. Вибір конструкції свердловини визначається геологічною будовою в точці буріння і параметрами експлуатації. Конструкція свердловини має найбільший вплив на ціну буріння погонного метра свердловини і кінцеву вартість свердловини.

Ряд параметрів конструкції свердловини, що впливають на ціну буріння, Ви можете вибирати при укладенні договору, тим самим оптимізуючи кінцеву вартість. Отримайте по телефону консультацію щодо вибору найкращої конструкції свердловини, яка остаточно вирішить завдання водопостачання вашого будинку.

Ціна буріння одного погонного метра свердловини на воду включає в себе:

 • проїзд техніки (бурова установка) до місця буріння;
 • безпосередньо буріння свердловини;
 • вартість використовуваних обсадних труб;
 • прокачування готової свердловини до візуально чистої води.

Залишилися питання по бурінню свердловин?

 

Гарантія якісного виконання робіт

Звернувшись в компанію і уклавши договір на буріння свердловини, Ви перекладете рішення всіх проблем на кваліфікованих фахівців і, крім можливості користуватися прекрасною чистою водою, ви отримаєте паспорт свердловини із зазначенням її технічних характеристик і гарантію на всі виконані роботи. Всі умови гарантії прописані в договорі.

Бурова Компанія ВК Сервіс плюс також займається:

Відділ буріння свердловин
(098) 436-42-43

Відділ ремонту та облаштування свердловин
(098) 436-42-43
(095) 601-89-15

Поставити питання

Або зв'яжіться зручним для вас способом:

Консультація

Для отримання консультацій звертайтеся за
телефонами: (098) 436-42-43, (095) 601-89-15,
або замовте дзвінок заповнивши коротку анкету

Введіть ваше ім'я
Введіть ваш емейл Введіть справжній емейл