Облаштування свердловин в Києві та Київській області

При зведенні заміських будинків, котеджів, дач, будинків відпочинку, віддалених промислових підприємств в Києві та Київській області постає питання про водне забезпечення. Вода потрібна всім, як для побутових, так і для господарських потреб.

В таких випадках, вирішуючи питання водопостачання, найчастіше віддають перевагу бурінню свердловини з подальшим її облаштуванням. Прийнявши рішення забезпечити ваш будинок або промисловий об'єкт водою зі свердловини, найкраще довірити облаштування свердловини професіоналам. Це забезпечить тривалу і якісну роботу свердловини і дасть при цьому певні гарантії.

Сам процес буріння свердловини – процес трудомісткий. Але набагато важливіше правильно визначити місце буріння, вірно розрахувати ймовірність отримання необхідної кількості води, передбачити тривалий термін експлуатації свердловини, можливості прочищення та ремонту свердловинипід час її використання.

При бурінні свердловин теж є чимало особливостей, які необхідно враховувати. Наприклад, щоб уникнути небажаних наслідків в процесі експлуатації (такі, як зниження якості води, обвалення, зменшення експлуатаційного терміну), необхідно повністю дотримуватися технології буріння свердловини, а після виконання свердловини якісно облаштувати її безперервну роботу.

Процес облаштування свердловини

Тільки після того, як на вашій ділянці пробурена свердловина, можна перейти до її облаштування. Процес облаштування складається з декількох етапів:

  1. Необов'язковий, але бажаний етап - установка кесона. Він призначений для забезпечення герметичності гирла свердловини. У районах, де рівень ґрунтових вод дуже високий, він просто незамінний.
  2. Наступний етап - установка водяного насоса. Для цього необхідно врахувати рівень води в свердловині, передбачувані витрати води, ступінь передбачуваного навантаження, розрахованого, виходячи з висоти подачі води і відстані від свердловини до об'єкта.
  3. Якісне та економічне водопостачання неможливе без гідроакумулятора. Він являє собою металевий резервуар і необхідний для накопичення води, а також для підтримки стабільного тиску в системі водопостачання, що сприяє значному зниженню навантаження на насос.
  4. Підтримувати нормальну роботу системи водопостачання допоможе система автоматичного управління. Вона складається з пульта управління і реле тиску гідроакумулятора. Пульт управління відповідає за температурний режим роботи насоса, а за допомогою реле регулюється тиск в гідроакумуляторі та у всій системі водопостачання.
  5. І, звичайно, надійна робота системи водопостачання неможлива без правильної установки труб водопроводу. Рекомендована глибина укладання труб - не менше 1,2 м. Така глибина необхідна для експлуатації системи в умовах знижених температур. Ще одна умова - труби обов'язково повинні бути без стиків, що забезпечить їх довгострокову експлуатацію. Бажано застосовувати поліпропіленові труби, що відмінно зарекомендували себе.

Компанія ВК Сервіс плюс професійно займається облаштуванням свердловин на воду в Києві та Київській області. У штаті компанії - фахівці з досвідом роботи на бурових установках понад 20 років.

Тривалість і вартість облаштування свердловин

Загальна тривалість і вартість виконання робіт з облаштування свердловини і монтажу водопостачання залежить від параметрів свердловини, відстані до об'єкта, кількості води, необхідної для споживання, та інших характеристик.

Залишились питання:

Поставити питання

Гарантії на облаштування свердловин

Консультації кваліфікованих фахівців Бурової Компанії ВК Сервіс плюс, їх рекомендації у виборі потрібного обладнання, допоможуть вам оптимально вирішити проблему облаштування свердловини для вашого житла або виробничих приміщень в Києві і Київській області. До того ж ви отримаєте 12-місячну гарантію на всі виконані роботи.

 

Бурова Компанія ВК Сервіс плюс також займається:

Відділ буріння свердловин
(098) 436-42-43

Відділ ремонту та облаштування свердловин
(098) 436-42-43
(095) 601-89-15

Поставити питання

Або зв'яжіться зручним для вас способом:

Консультація

Для отримання консультацій звертайтеся за
телефонами: (098) 436-42-43, (095) 601-89-15,
або замовте дзвінок заповнивши коротку анкету

Введіть ваше ім'я
Введіть ваш емейл Введіть справжній емейл