Ремонт свердловин в Києві та Київській області

В останні роки все більше людей стало замислюватися про погіршення стану свого здоров'я і здоров'я своїх близьких. І стан навколишнього середовища, особливо води, яку ми споживаємо, в цьому випадку грає не останню роль. Вирішуючи цю проблему, частина людей встановили в своїх будинках і квартирах різноманітні фільтри і системи водоочищення, хтось користується тільки покупною питною водою (точно не знаючи, звідки вона і який її склад).

Чистота води залежить від стану свердловини

Більш прогресивні люди, які мають таку можливість, використовують воду зі свердловин, пробурених на території своєї ділянки землі. Цей варіант найнадійніший, так як вода зі свердловин, пробурених до водоносних напірних горизонтів, захищена від поверхневого забруднення і відрізняється прекрасним хімічним складом. Велика кількість приватних свердловин розташована в Києві і Київській області.

Використовуючи свердловини такого рівня необхідно враховувати, що свердловина, як і будь-яке інше обладнання, вимагає певного догляду, наприклад профілактичної промивки від накопичених відкладень. А з плином часу в результаті тривалої експлуатації вірогідні випадки, коли може знадобитися певний ремонт.

Причини ремонту свердловини

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді робіт зі свердловинами в Києві та Київській області, співробітники компанії ВК Сервіс плюс виділили основні причини ремонту свердловин.

Найчастіше необхідність в ремонті виникає через обрив водопідіймального обладнання.

Другою причиною проведення ремонту може стати погіршення якості води через зношування обсадних труб колон або через порушення сальникових пристроїв і позатрубної цементації. У таких випадках свердловина починає замулюватися піском, що потрапляє через тріщини або розриви в колоні обсадних труб.

І, звичайно, найпоширеніша причина для вжиття термінових заходів - це зниження дебіту. Не треба думати, що свердловина своє відслужила! Необхідно знайти причину цього, проаналізувати відповідність дії насосу, перевірити стан водопідйомних труб. І, в залежності від виявлених причин, намітити план ремонтних робіт і технологію їх проведення.

Види робіт при ремонті свердловини

Прочищення свердловини

У випадках, коли необхідне прочищення свердловини, застосовуються такі роботи як:

  • Зішкребування
  • Метод свабування.
  • Метод гідравлічного удару.
  • Пневмоімпульсний метод.
  • Вібраційні і звукові методи.

Всі ці методи спрямовані на відновлення дебіту свердловини за допомогою очищення її від нещільних пористих осадів, для руйнування кальматуючих утворень, що закупорюють внутрішню поверхню і отвори фільтрових колон.

Заміна обсадних труб

Набагато складніший другий вид ремонту, пов'язаний із заміною обсадних труб в зв'язку з їх частковою або повною корозією, виникненням тріщин, свищів або розривів в обсадних колонах. Це досить складні ремонтні роботи, пов'язані з витяганням труб. Якщо труби сильно зруйновані, їх витягують по частинах, обриваючи колону в ослаблених місцях. Після чого окремі труби або частини колон витягують труболовкою, а в деяких випадках разбурюють станком. Такі роботи виконуються, якщо з якихось причин неможливо опустити в свердловину нову колону меншого діаметру. Коли колона меншого діаметру опускається в свердловину, створюються гідравлічні удари і за контуром фільтра утворюються швидкості води і повітря, що перевищують експлуатаційні.

Ремонт водопідіймального обладнання

І найчастіша несправність, яка вимагає робіт по ремонту свердловини, - обрив водопідіймального обладнання. Ремонт в такому випадку необхідний для заміни насосу, якщо він вийшов з ладу або зменшилася його продуктивність. Обрив, як правило, трапляється в місцях з'єднання окремих частин обладнання або з'єднання водопідйомних труб між собою.

У всіх цих випадках основна причина обриву - сильна корозія, а іноді недостатня кваліфікація працівників ремонтних бригад. Щоб не виникали подібні проблеми, у випадках виникнення труднощів з використанням свердловин, необхідно звертатися до кваліфікованих фахівців.

Компанія ВК Сервіс плюс професійно займається бурінням свердловин на воду в Києві та Київській області. У штаті компанії - фахівці з досвідом роботи на бурових установках понад 20 років.

Ціни на ремонт свердловин

Ціна на ремонт свердловини в Києві, Київській області і по Україні залежить від типу поломки, загального стану свердловини і місця розташування свердловини.

Ви можете дізнатися приблизну ціну, засновану на ваших даних, звернувшись за консультацією —  Поставити питання

Гарантія на ремонт свердловин

Уклавши договір на буріння свердловини або ремонтні роботи з нашою компанією, ви автоматично стаєте на гарантійне обслуговування нашою компанією. І тоді ви завжди будете спокійні за технічний стан своєї свердловини, а вся ваша сім'я буде вживати дійсно чисту, неповторно смачну воду.

Бурова Компанія ВК Сервіс плюс також займається:

Відділ буріння свердловин
(098) 436-42-43

Відділ ремонту та облаштування свердловин
(098) 436-42-43
(095) 601-89-15

Поставити питання

Або зв'яжіться зручним для вас способом:

Консультація

Для отримання консультацій звертайтеся за
телефонами: (098) 436-42-43, (095) 601-89-15,
або замовте дзвінок заповнивши коротку анкету

Введіть ваше ім'я
Введіть ваш емейл Введіть справжній емейл